| Характеристики зварювача | |
| Габарити | 410 Х 75 Х 130 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Потужність | 450 Вт |
| Час зварювання | 0,5-1,5 сек |
| Температура запаювання | 90 °C |
| Шов (довжина x ширина) | 300 Х 2 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ніж | Ні |
Долго искал подходящий запайщик, чтобы не переплачивать, но и качество не страдало. Этот вариант вполне оправдал ожидания. Компактный, удобный и делает свою работу на «отлично». Особенно радует, что пленка запечатывается ровно, без дефектов.
Покупала этот запайщик для небольшого бизнеса. Работает без нареканий, легко используется. Пленка запечатывается быстро и надежно, а процесс сам по себе не требует особых усилий. За такую цену — отличный вариант для старта. Если будете работать с тонкими пленками, это то, что нужно!
Может ли он запаивать пакеты из триплекса (2 слоя прозрачного полипропилена и 1 слой металлизированного)? Пакеты сейчас изготавливаются. По толщине и качеству и будут похожи на те, в которые пакуют чипсы. Сейчас в поисках хорошего ручного запайщика, поэтому нужна консультация. Заранее спасибо за ответ.
Ручний імпульсний зварювач із центральним ножем PFC-300 використовуються для герметичного запаювання плівок або пакетів. Пристрій працює на принципі імпульсного тепла, створюючи тимчасове підвищення температури для запаювання матеріалу. Центральний ніж використовується для обрізання надлишків матеріалу.
Особливості та характеристики
Ось деякі загальні характеристики та функції, які надаються ручними імпульсними зварювачами з центральним ножем:
Ручний зварювач компактний і легкий, що робить його зручним у використанні.
Як працює зварювач пакетів PFS-300 з центральним ножем
Оскільки пристрій є ручним, для роботи потрібна участь користувача. Запаювання відбувається на наступних етапах:
Зварювач даного типу простий в управлінні і з поставленим завданням може впоратися користувач навіть без досвіду.